درباره ما

 

شرکت دیبا نگاران آوید از سال ۱۳۸۶ با هدف تاسیس یکی از تخصصی ترین مراکز خدمات انواع چاپگرهای صنعتی روز دنیا از قبیل ریزنگار ، درشت نگار ، حرارتی ، لیبل زن و لیزری شروع به کار کرده است و تا کنون توانسته است با تشخیص صحیح نیاز مشتریان ، خدمات با کیفیت و قابل قبولی را ارایه دهد. شرکت SaVeMa یکه تاز تولید و نوآوری در زمینه جت پرینتر های نوع ریبونی در جهان می باشد، به طوری که گوی سبقت را از تمام رقیبان خود ربوده و در زمینه پرینترهای صنعتی کاملا دست بالا را دارد.

 

چشم انداز شرکت

در این تلاش هستیم که شرکتی مشتری گرا باشیم که با تولید و توزیع محصولات برتر و اورجینال، با مناسب ترین قیمت و حفظ کیفیت بالای محصولات  و ارائه بالاترین و سریع ترین خدمات پس از فروش، به امین ترین و بهترین فروشنده و مشاور نزد مشتریان خود تبدیل شویم.

برنامه استراتژیک شرکت دیبانگاران آوید برمبنای مدل استراتژی کارت امتیازی متوازن(BSC) :

  • مالی:

ما تلاش می کنیم از تجهیزات، منابع و سرمایه و فناوری خود به نحو اثربخش و کارا استفاده کنیم و آنها را به نحوی با هم هماهنگ کنیم تا چشم انداز شرکت محقق شود و ثروت مشتریان و سهامداران افزایش یابد

  • مشتری:

ما تلاش می کنیم محصولات و خدماتی با کیفیت ارائه دهیم و برنامه هایی مطابق کیفیت کلاس جهانی مانند خدمات و سرویس دهی تلفنی، واحد VOC و… جهت بهبود مستمر فعالیت هایمان و رفاه حال مشتریان قدم برداریم.

  • داخلی:

ما جهت اجرای هدف های کلیدی خود، همیشه تاکید بر استفاده از محصولات اصل و اورجینال داریم و سعی میکنیم در ارائه خدمات پس از فروش نیز بهترین باشیم و مشتاقانه پاسخگوی مشتریان هستیم.و بطور مداوم پیگیر اجرای فعالیت های هدف تعیین شده و در ارتباط با مشتریان خود هستیم تا درصورت قطع احتمالی خدمات، اثر سویی بر عملیات و سابقه شرکت وارد نگردد.

  • رشد و یادگیری:

در راستای چشم انداز خود، همواره در تلاش هستیم تا کارکنان و مهندسانی با بالاترین استعداد و توان را جذب و نگهداری کنیم و زمینه را برای رشد حرفه ای، تنوع گرایی، کشف و پرورش استعداد پرسنل و مهندسین خود، هماهنگی بین واحد ها و تقویت فعالیت های تیمی، تقویت کنیم تا محیطی مستعد و پرانرژی فراهم سازیم.

 

ما قادر به انطباق محصولات، فرآیندها و خدمات با نیازهای حال و آینده مصرف کنندگان هستیم و به طور مداوم کیفیت را بهبود داده و راه حل های با ارزش افزوده بالا را که حاصل پیش بینی نیازهای آینده است ارائه می کنیم
شرکت دیبانگاران آوید
مدیریت شرکت
مشیری نیا


error:
개발 지원 대상