مقایسه مزیتهایTTO با لیبل پرینتر Direct Thermal

برای کلیه تولید کنندگان انتخاب درست جت پرینتر بسیار اهمیت دارد زیرا در سرعت تولید ، کیفیت محصول نهایی و هزینه های سالیانه تاثیر مستقیم دارد .

با مطالعه این نکات تصمیم بهتری در انتخاب بگیرید:

*در چاپگر های ساوما Savema برای انتقال متن و تصویر به ریبون های حرارتی Thermal Ribbon و هد حرارتی Thermal print Headنیار است . ریبون ها بین سطح بسته بندی های منعطف سلفونی ، فویلی و یا کاغذی مانند یک حامی و محافظ سطح هد قرار می گیرند و چون ریبون های شرکت دیبا  دارای پوشش آنتی استاتیک و چند لایه هستند از آسیب دیدن هد جلوگیری کرده پس در نتیجه طول عمر هد افزایش یافته و هزینه نگهداری کاهش میابد.

*اما در لیبل پرینتر ها برای چاپ نیاز به لیبل های حساس حرارتی می باشد که در اثر افزایش دمای هد رنگ لیبل تغییر کرده و متن و تصویر ایجاد می کند . در این حالت چنانچه بر روی لیبل ها گرد و غبار وجود داشته باشد از طریق حرکت لیبل وارد سیستم شده و با آسیب رساندن به هد با عث کاهش کیفیت چاپ به ویژه در بارکد ها می گردد که باعث مرجوعی کلیه سفارشات خواهد شد . در این پرینترها عمر هد معمولا نصف عمر هد چاپگر های ساوما می باشد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از مزیت های چاپگر ساوما  و تهیه انواع ریبون و هد متناسب با تولیدات خود با شرکت دیبا تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۶۶۵۷۲۲۷۰error: