شرکت  KEYSTONE FOLDING BOX

شرکت  KEYSTONE FOLDING BOX،

طراح و سازنده cGMP از بسته بندی مقوا برای بازار مراقبت های بهداشتی رونمایی کرد، این دستگاه توانایی چاپ دیجیتال را با نصب یک سیستم فرایند رنگی با کیفیت بالا، چند منظوره، چهار رنگ اضافه را دارد .

 

RICOH PRO C7100X SERIES

این دستگاه دیجیتال چاپ جدید مطابق با افزایش تقاضا، به ویژه در بخش داروسازی، برای ساخت بسته های ارزان قیمت و کوتاه مدت ساخته شده. با افزودن تکنولوژی جدید، Keystone به سرعت می تواند در هر کجا از یک کارتن تا ۱۸،۰۰۰ کارتن، بسته به نیازهای خاص مشتری، تولید کند.

چاپ دیجیتال در مقایسه با مطبوعات افست معمولی نیز به میزان قابل توجهی کاهش زمان نصب را کاهش داده است. این ایده آل برای کارهای چاپ داده متغیر (VDPs) است که در صنعت علم زندگی شایع تر است و نیازمندی های بعدی برای سریال سازی است.

سری محصولات Ricoh Pro C7100X در کارخانه Keystone’s Newark از چهار رنگ فرآیند چاپ بر روی مات یا پوشش های  براق استفاده می شود و برای مطابقت با مطبوعات افست کیت استون کالیبره شده است. این دستگاه تصاویر با رزولوشن ۱۲۰۰×۴۸۰۰ DPI با ثبت دوبعدی چاپ، ماژول بر روی انواع مختلفی از رسانه ها، از جمله SBS 10 تا ppt-18 pt (سولفات سفید کننده جامد)، یک ماده استاندارد در تولید کارتن، چاپ می کند.

WARD SMITH، مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار کیستون توضیح می دهد:

“این سری دیجیتال جدید،  برای تغییر سریع کار، تولید حداکثر کیفیت و تنوع داده ها حتی با دسته های کوچک از کارتن های دارویی نیز را مقدور میسازد.” “ادغام چاپ دیجیتال به توانایی های تولید ما باعث می شود که ما یک تولید کننده کارتن با قابلیت انعطاف بیشتری در یک بخش که ارزش بالایی در انعطاف پذیری و سازگاری دارد قرار می گیرد.”

شرکت کیستون Folding Box در بازار بسته بندی مراقبت های بهداشتی به عنوان تولید کننده کارتن های تاشو، و همچنین بسته بندی های بسته بندی Key-Pak و Ecoslide-RX شناخته شده است. هر دوی آنها مقاوم در برابر کودک هستند (F = 1)، طراحی بسته های سازگار با استاندارد و از مواد بازیافت پذیر ساخته شده اند.

 

 

شرکت دیبانگاران آوید تنها مرکز تخصصی جت پرینترهای صنعتی در ایرانerror: